CWKS Vęgoria Węgorzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 481, wczoraj: 749
ogółem: 1 233 024

statystyki szczegółowe

Stat4u

stat4u

Kalendarium

06

07-2020

pon.

07

07-2020

wtorek

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-10 LKS Róznowo 1:3 Omulew Wielbark zobacz ›
2019-08-10 Orlęta Reszel 2:2 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2019-08-10 Vęgoria Węgorzewo 1:2 Błękitni Pasym relacja ›
2019-08-10 Łyna Sępopol 4:0 Victoria Bartoszyce zobacz ›
2019-08-11 Kłobuk Mikołajki 2:4 Rominta Gołdap zobacz ›
2019-08-11 Żagiel Piecki 0:0 Czarni Olecko zobacz ›
2019-08-11 Cresovia Górowo Iławeckie 1:4 Śniardwy Orzysz zobacz ›
2019-08-11 SKS Szczytno 0:1 Wilczek Wilkowo zobacz ›
2019-08-14 Wilczek Wilkowo 2:4 Śniardwy Orzysz zobacz ›
2019-08-14 Victoria Bartoszyce 2:1 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
2019-08-14 Błękitni Pasym 6:1 Łyna Sępopol zobacz ›
2019-08-14 Czarni Olecko 3:2 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
2019-08-14 Omulew Wielbark 2:1 Żagiel Piecki zobacz ›
2019-08-14 DKS Dobre Miasto 4:2 LKS Róznowo zobacz ›
2019-08-14 SKS Szczytno 0:8 Orlęta Reszel zobacz ›
2019-08-14 Rominta Gołdap 3:1 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
2019-08-17 Orlęta Reszel 4:3 Wilczek Wilkowo zobacz ›
2019-08-17 LKS Róznowo 3:0 SKS Szczytno zobacz ›
2019-08-17 Łyna Sępopol 4:2 Rominta Gołdap zobacz ›
2019-08-17 Victoria Bartoszyce 2:1 Śniardwy Orzysz zobacz ›
2019-08-17 Vęgoria Węgorzewo 3:2 Czarni Olecko relacja ›
2019-08-18 Kłobuk Mikołajki 1:1 Omulew Wielbark zobacz ›
2019-08-18 Żagiel Piecki 2:0 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2019-08-18 Cresovia Górowo Iławeckie 1:4 Błękitni Pasym zobacz ›
2019-08-24 Błękitni Pasym 1:2 Śniardwy Orzysz zobacz ›
2019-08-24 DKS Dobre Miasto 3:1 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
2019-08-24 Orlęta Reszel 7:0 LKS Róznowo zobacz ›
2019-08-24 Wilczek Wilkowo 3:1 Victoria Bartoszyce zobacz ›
2019-08-24 Rominta Gołdap 7:0 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
2019-08-24 Czarni Olecko 1:1 Łyna Sępopol zobacz ›
2019-08-24 Omulew Wielbark 1:0 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
2019-08-25 SKS Szczytno 1:2 Żagiel Piecki zobacz ›
2019-08-31 Victoria Bartoszyce 1:3 Błękitni Pasym zobacz ›
2019-08-31 LKS Róznowo 3:3 Wilczek Wilkowo zobacz ›
2019-08-31 Vęgoria Węgorzewo 0:0 DKS Dobre Miasto relacja ›
2019-08-31 Łyna Sępopol 2:0 Omulew Wielbark zobacz ›
2019-08-31 Śniardwy Orzysz 1:4 Rominta Gołdap zobacz ›
2019-09-01 Kłobuk Mikołajki 2:1 SKS Szczytno zobacz ›
2019-09-01 Żagiel Piecki 3:2 Orlęta Reszel zobacz ›
2019-09-01 Cresovia Górowo Iławeckie 1:0 Czarni Olecko zobacz ›
2019-09-04 Rominta Gołdap 2:0 Victoria Bartoszyce zobacz ›
2019-09-07 DKS Dobre Miasto 1:3 Łyna Sępopol zobacz ›
2019-09-07 Orlęta Reszel 6:0 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
2019-09-07 Wilczek Wilkowo 3:5 Błękitni Pasym zobacz ›
2019-09-07 Omulew Wielbark 4:0 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
2019-09-08 Czarni Olecko 2:5 Śniardwy Orzysz zobacz ›
2019-09-08 SKS Szczytno 1:2 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
2019-09-18 LKS Róznowo 1:5 Żagiel Piecki zobacz ›
2019-09-14 Błękitni Pasym 3:0 Rominta Gołdap zobacz ›
2019-09-14 Łyna Sępopol 5:1 SKS Szczytno zobacz ›
2019-09-14 Śniardwy Orzysz 7:3 Omulew Wielbark zobacz ›
2019-09-14 Vęgoria Węgorzewo 1:3 Orlęta Reszel relacja ›
2019-09-14 Victoria Bartoszyce 2:0 Czarni Olecko zobacz ›
2019-09-15 Kłobuk Mikołajki 0:1 LKS Róznowo zobacz ›
2019-09-15 Żagiel Piecki 3:2 Wilczek Wilkowo zobacz ›
2019-09-15 Cresovia Górowo Iławeckie 1:2 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2019-09-21 Czarni Olecko 0:1 Błękitni Pasym zobacz ›
2019-09-21 DKS Dobre Miasto 3:2 Śniardwy Orzysz zobacz ›
2019-09-21 Orlęta Reszel 1:1 Łyna Sępopol zobacz ›
2019-09-21 LKS Róznowo 2:6 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
2019-09-21 Wilczek Wilkowo 1:3 Rominta Gołdap zobacz ›
2019-09-21 Omulew Wielbark 0:0 Victoria Bartoszyce zobacz ›
2019-09-22 Żagiel Piecki 2:2 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
2019-09-22 SKS Szczytno 1:2 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
2019-09-28 Błękitni Pasym 2:0 Omulew Wielbark zobacz ›
2019-09-28 Vęgoria Węgorzewo 4:6 Żagiel Piecki relacja ›
2019-09-28 Łyna Sępopol 3:2 LKS Róznowo zobacz ›
2019-09-28 Cresovia Górowo Iławeckie 0:5 Orlęta Reszel zobacz ›
2019-09-28 Śniardwy Orzysz 5:0 SKS Szczytno zobacz ›
2019-09-28 Victoria Bartoszyce 1:1 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2019-09-28 Rominta Gołdap 3:0 Czarni Olecko zobacz ›
2019-09-29 Kłobuk Mikołajki 1:1 Wilczek Wilkowo zobacz ›
10  2019-10-05 Orlęta Reszel 2:0 Śniardwy Orzysz zobacz ›
10  2019-10-05 Wilczek Wilkowo 1:0 Czarni Olecko zobacz ›
10  2019-10-05 DKS Dobre Miasto 1:3 Błękitni Pasym zobacz ›
10  2019-10-05 LKS Róznowo 3:4 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
10  2019-10-06 Kłobuk Mikołajki 2:1 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
10  2019-10-06 Żagiel Piecki 1:0 Łyna Sępopol zobacz ›
10  2019-10-06 SKS Szczytno 2:5 Victoria Bartoszyce zobacz ›
10  2019-10-06 Omulew Wielbark 4:4 Rominta Gołdap zobacz ›
11  2019-10-12 Vęgoria Węgorzewo 1:4 Wilczek Wilkowo relacja ›
11  2019-10-12 Łyna Sępopol 2:3 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
11  2019-10-12 Śniardwy Orzysz 1:1 LKS Róznowo zobacz ›
11  2019-10-12 Victoria Bartoszyce 0:4 Orlęta Reszel zobacz ›
11  2019-10-12 Błękitni Pasym 8:1 SKS Szczytno zobacz ›
11  2019-10-12 Rominta Gołdap 3:0 DKS Dobre Miasto zobacz ›
11  2019-10-12 Czarni Olecko 1:1 Omulew Wielbark zobacz ›
11  2019-10-13 Cresovia Górowo Iławeckie 3:1 Żagiel Piecki zobacz ›
12  2019-10-19 DKS Dobre Miasto 4:2 Czarni Olecko zobacz ›
12  2019-10-19 Orlęta Reszel 1:3 Błękitni Pasym zobacz ›
12  2019-10-19 Vęgoria Węgorzewo 4:4 Łyna Sępopol relacja ›
12  2019-10-19 LKS Róznowo 2:2 Victoria Bartoszyce zobacz ›
12  2019-10-20 Kłobuk Mikołajki 3:1 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
12  2019-10-20 Wilczek Wilkowo 0:3 Omulew Wielbark zobacz ›
12  2019-10-20 SKS Szczytno 1:8 Rominta Gołdap zobacz ›
12  2019-10-20 Żagiel Piecki 4:0 Śniardwy Orzysz zobacz ›
13  2019-10-26 Łyna Sępopol 1:1 Wilczek Wilkowo zobacz ›
13  2019-10-26 Śniardwy Orzysz 3:3 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
13  2019-10-26 Victoria Bartoszyce 0:2 Żagiel Piecki zobacz ›
13  2019-10-26 Błękitni Pasym 6:1 LKS Róznowo zobacz ›
13  2019-10-26 Rominta Gołdap 4:0 Orlęta Reszel zobacz ›
13  2019-10-26 Czarni Olecko 5:0 SKS Szczytno zobacz ›
13  2019-10-27 Cresovia Górowo Iławeckie 1:3 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
13  2019-10-27 Omulew Wielbark 2:2 DKS Dobre Miasto zobacz ›
14  2019-11-02 Wilczek Wilkowo 1:0 DKS Dobre Miasto zobacz ›
14  2019-11-02 Orlęta Reszel 0:0 Czarni Olecko zobacz ›
14  2019-11-02 LKS Róznowo 2:6 Rominta Gołdap zobacz ›
14  2019-11-02 Vęgoria Węgorzewo 1:3 Śniardwy Orzysz relacja ›
14  2019-11-02 Łyna Sępopol 1:0 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
14  2019-11-03 SKS Szczytno 2:7 Omulew Wielbark zobacz ›
14  2019-11-03 Żagiel Piecki 2:3 Błękitni Pasym zobacz ›
14  2019-11-03 Kłobuk Mikołajki 4:0 Victoria Bartoszyce zobacz ›
15  2019-11-09 Śniardwy Orzysz 1:0 Łyna Sępopol zobacz ›
15  2019-11-09 Victoria Bartoszyce 1:1 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
15  2019-11-09 Błękitni Pasym 3:0 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
15  2019-11-09 Rominta Gołdap 5:3 Żagiel Piecki zobacz ›
15  2019-11-09 Czarni Olecko 4:0 LKS Róznowo zobacz ›
15  2019-11-09 Omulew Wielbark 2:4 Orlęta Reszel zobacz ›
15  2019-11-09 DKS Dobre Miasto 5:0 SKS Szczytno zobacz ›
15  2019-11-10 Cresovia Górowo Iławeckie 3:3 Wilczek Wilkowo zobacz ›
16  2019-11-16 Wilczek Wilkowo 4:1 SKS Szczytno zobacz ›
16  2019-11-16 DKS Dobre Miasto 3:3 Orlęta Reszel zobacz ›
16  2019-11-16 Omulew Wielbark 2:2 LKS Róznowo zobacz ›
16  2019-11-16 Czarni Olecko 0:2 Żagiel Piecki zobacz ›
16  2019-11-16 Rominta Gołdap 6:1 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
16  2019-11-16 Błękitni Pasym 4:0 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›
16  2019-11-16 Victoria Bartoszyce 1:4 Łyna Sępopol zobacz ›
16  2019-11-16 Śniardwy Orzysz 3:0 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
17  2019-11-23 Łyna Sępopol 4:3 Błękitni Pasym zobacz ›
17  2019-11-23 Kłobuk Mikołajki 2:3 Czarni Olecko zobacz ›
17  2019-11-23 Żagiel Piecki 1:1 Omulew Wielbark zobacz ›
17  2019-11-23 LKS Róznowo 2:3 DKS Dobre Miasto zobacz ›
17  2019-11-23 Orlęta Reszel 3:0 SKS Szczytno zobacz ›
17  2019-11-24 Śniardwy Orzysz 3:0 Wilczek Wilkowo zobacz ›
17  2019-11-24 Cresovia Górowo Iławeckie 2:3 Victoria Bartoszyce zobacz ›
17  2020-03-21 Vęgoria Węgorzewo Rominta Gołdap 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2019-07-27 Mazur Wydminy 2:5 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
---  2019-08-03 Vęgoria Węgorzewo 1:3 Śniardwy Orzysz relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-07-24 Vęgoria Węgorzewo 2:9 Mamry Giżycko zobacz ›
2019-07-31 Jurand Barciany 2:3 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Łyna Sępopol 4:3 Błękitni Pasym
Kłobuk Mikołajki 2:3 Czarni Olecko
Żagiel Piecki 1:1 Omulew Wielbark
LKS Róznowo 2:3 DKS Dobre Miasto
Orlęta Reszel 3:0 SKS Szczytno
Śniardwy Orzysz 3:0 Wilczek Wilkowo
Cresovia Górowo Iławeckie 2:3 Victoria Bartoszyce
Vęgoria Węgorzewo Rominta Gołdap

Reklama

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

status Gadu-Gadu

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Błękitni PasymVęgoria Węgorzewo
Błękitni Pasym 4:0 Vęgoria Węgorzewo
2019-11-16, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.