CWKS Vęgoria Węgorzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 23 gości

dzisiaj: 623, wczoraj: 1409
ogółem: 1 461 680

statystyki szczegółowe

Stat4u

stat4u

Kalendarium

04

12-2020

piątek

05

12-2020

sobota

06

12-2020

niedziela

07

12-2020

pon.

08

12-2020

wtorek

09

12-2020

środa

10

12-2020

czwartek

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2020-08-01 SKS Szczytno 2:0 Vęgoria Węgorzewo zobacz ›
2020-08-01 Jurand Barciany 0:4 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2020-08-01 Czarni Olecko 1:0 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
2020-08-01 Kłobuk Mikołajki 1:2 Orlęta Reszel zobacz ›
2020-08-01 MKS Jeziorany 1:0 Omulew Wielbark zobacz ›
2020-08-01 Victoria Bartoszyce 2:2 Rominta Gołdap zobacz ›
2020-08-01 Wilczek Wilkowo 2:1 Śniardwy Orzysz zobacz ›
2020-08-01 Łyna Sępopol 5:0 Żagiel Piecki zobacz ›
2020-08-08 Rominta Gołdap 1:0 Wilczek Wilkowo zobacz ›
2020-08-08 Cresovia Górowo Iławeckie 1:1 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
2020-08-08 DKS Dobre Miasto 1:1 Czarni Olecko zobacz ›
2020-08-08 Vęgoria Węgorzewo 1:1 Żagiel Piecki relacja ›
2020-08-08 Śniardwy Orzysz 2:2 Łyna Sępopol zobacz ›
2020-08-08 Omulew Wielbark 3:1 Victoria Bartoszyce zobacz ›
2020-08-09 Orlęta Reszel 2:2 MKS Jeziorany zobacz ›
2020-08-09 SKS Szczytno 1:1 Jurand Barciany zobacz ›
2020-08-15 Czarni Olecko 4:0 SKS Szczytno zobacz ›
2020-08-15 Jurand Barciany 1:2 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
2020-08-15 MKS Jeziorany 2:0 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
2020-08-15 Wilczek Wilkowo 0:2 Omulew Wielbark zobacz ›
2020-08-15 Łyna Sępopol 1:5 Rominta Gołdap zobacz ›
2020-08-16 Kłobuk Mikołajki 0:8 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2020-08-16 Żagiel Piecki 1:3 Śniardwy Orzysz zobacz ›
2020-08-26 Victoria Bartoszyce 1:4 Orlęta Reszel zobacz ›
2020-08-22 Cresovia Górowo Iławeckie 1:2 Victoria Bartoszyce zobacz ›
2020-08-22 DKS Dobre Miasto 7:1 MKS Jeziorany zobacz ›
2020-08-22 Vęgoria Węgorzewo 5:1 Śniardwy Orzysz relacja ›
2020-08-22 Rominta Gołdap 3:0 Żagiel Piecki zobacz ›
2020-08-22 Omulew Wielbark 0:1 Łyna Sępopol zobacz ›
2020-08-22 Orlęta Reszel 2:2 Wilczek Wilkowo zobacz ›
2020-08-22 Jurand Barciany 2:1 Czarni Olecko zobacz ›
2020-08-23 SKS Szczytno 0:1 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
2020-08-28 Żagiel Piecki 0:2 Omulew Wielbark zobacz ›
2020-08-29 Czarni Olecko 2:5 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
2020-08-29 MKS Jeziorany 2:3 SKS Szczytno zobacz ›
2020-08-29 Wilczek Wilkowo 4:2 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
2020-08-29 Łyna Sępopol 1:3 Orlęta Reszel zobacz ›
2020-08-29 Śniardwy Orzysz 3:0 Rominta Gołdap zobacz ›
2020-08-30 Kłobuk Mikołajki 3:4 Jurand Barciany zobacz ›
2020-09-23 Victoria Bartoszyce 0:3 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2020-09-05 DKS Dobre Miasto 7:1 Wilczek Wilkowo zobacz ›
2020-09-05 Vęgoria Węgorzewo 2:5 Rominta Gołdap relacja ›
2020-09-05 Omulew Wielbark 0:3 Śniardwy Orzysz zobacz ›
2020-09-05 Orlęta Reszel 4:0 Żagiel Piecki zobacz ›
2020-09-05 Cresovia Górowo Iławeckie 0:2 Łyna Sępopol zobacz ›
2020-09-05 Czarni Olecko 5:2 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
2020-09-05 Jurand Barciany 0:2 MKS Jeziorany zobacz ›
2020-09-06 SKS Szczytno 1:1 Victoria Bartoszyce zobacz ›
2020-09-12 MKS Jeziorany 4:2 Czarni Olecko zobacz ›
2020-09-12 Łyna Sępopol 1:3 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2020-09-12 Żagiel Piecki 4:0 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
2020-09-12 Śniardwy Orzysz 1:0 Orlęta Reszel zobacz ›
2020-09-12 Rominta Gołdap 5:1 Omulew Wielbark zobacz ›
2020-09-12 Victoria Bartoszyce 1:0 Jurand Barciany zobacz ›
2020-09-12 Wilczek Wilkowo 2:1 SKS Szczytno zobacz ›
2020-09-13 Kłobuk Mikołajki 1:0 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
2020-09-19 Vęgoria Węgorzewo 3:0 Omulew Wielbark relacja ›
2020-09-19 Orlęta Reszel 1:0 Rominta Gołdap zobacz ›
2020-09-19 Cresovia Górowo Iławeckie 0:4 Śniardwy Orzysz zobacz ›
2020-09-19 DKS Dobre Miasto 2:1 Żagiel Piecki zobacz ›
2020-09-19 Jurand Barciany 3:4 Wilczek Wilkowo zobacz ›
2020-09-19 Czarni Olecko 1:1 Victoria Bartoszyce zobacz ›
2020-09-20 Kłobuk Mikołajki 3:0 MKS Jeziorany zobacz ›
2020-09-20 SKS Szczytno 0:1 Łyna Sępopol zobacz ›
2020-09-26 MKS Jeziorany 1:1 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
2020-09-26 Rominta Gołdap 2:0 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
2020-09-26 Śniardwy Orzysz 0:3 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2020-09-26 Omulew Wielbark 3:4 Orlęta Reszel zobacz ›
2020-09-26 Łyna Sępopol 7:2 Jurand Barciany zobacz ›
2020-09-26 Wilczek Wilkowo 0:1 Czarni Olecko zobacz ›
2020-09-26 Victoria Bartoszyce 1:0 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
2020-09-27 Żagiel Piecki 0:3 SKS Szczytno zobacz ›
10  2020-10-03 Vęgoria Węgorzewo 1:2 Orlęta Reszel relacja ›
10  2020-10-03 Cresovia Górowo Iławeckie 2:3 Omulew Wielbark zobacz ›
10  2020-10-03 DKS Dobre Miasto 5:3 Rominta Gołdap zobacz ›
10  2020-10-03 Jurand Barciany 1:0 Żagiel Piecki zobacz ›
10  2020-10-03 Czarni Olecko 4:1 Łyna Sępopol zobacz ›
10  2020-10-03 MKS Jeziorany 6:2 Victoria Bartoszyce zobacz ›
10  2020-10-04 Kłobuk Mikołajki 1:1 Wilczek Wilkowo zobacz ›
10  2020-10-04 SKS Szczytno 1:0 Śniardwy Orzysz zobacz ›
11  2020-10-10 Łyna Sępopol 4:5 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
11  2020-10-10 Rominta Gołdap 3:3 SKS Szczytno zobacz ›
11  2020-10-10 Victoria Bartoszyce 3:2 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
11  2020-10-10 Żagiel Piecki 2:0 Czarni Olecko zobacz ›
11  2020-10-10 Śniardwy Orzysz 7:2 Jurand Barciany zobacz ›
11  2020-10-10 Omulew Wielbark 2:2 DKS Dobre Miasto zobacz ›
11  2020-10-10 Orlęta Reszel 7:1 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
11  2020-11-11 Wilczek Wilkowo 3:2 MKS Jeziorany zobacz ›
12  2020-10-17 Vęgoria Węgorzewo 1:2 Cresovia Górowo Iławeckie relacja ›
12  2020-10-17 DKS Dobre Miasto 0:0 Orlęta Reszel zobacz ›
12  2020-10-17 Omulew Wielbark 3:0 SKS Szczytno zobacz ›
12  2020-10-17 Jurand Barciany 1:7 Rominta Gołdap zobacz ›
12  2020-10-17 Czarni Olecko 1:1 Śniardwy Orzysz zobacz ›
12  2020-10-17 MKS Jeziorany 2:1 Łyna Sępopol zobacz ›
12  2020-10-17 Victoria Bartoszyce 1:4 Wilczek Wilkowo zobacz ›
12  2020-10-18 Kłobuk Mikołajki 0:1 Żagiel Piecki zobacz ›
13  2020-10-24 Wilczek Wilkowo 3:1 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
13  2020-10-24 Żagiel Piecki 2:1 MKS Jeziorany zobacz ›
13  2020-10-24 Śniardwy Orzysz 4:1 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
13  2020-10-24 Rominta Gołdap 4:1 Czarni Olecko zobacz ›
13  2020-10-24 Omulew Wielbark 3:0 Jurand Barciany zobacz ›
13  2020-10-24 Orlęta Reszel 4:0 SKS Szczytno zobacz ›
13  2020-10-24 Cresovia Górowo Iławeckie 0:4 DKS Dobre Miasto zobacz ›
13  2020-11-11 Łyna Sępopol 0:1 Victoria Bartoszyce zobacz ›
14  2020-10-31 Vęgoria Węgorzewo 1:4 DKS Dobre Miasto relacja ›
14  2020-10-31 SKS Szczytno 4:1 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›
14  2020-10-31 Jurand Barciany 2:5 Orlęta Reszel zobacz ›
14  2020-10-31 Czarni Olecko 1:0 Omulew Wielbark zobacz ›
14  2020-10-31 Kłobuk Mikołajki 2:4 Rominta Gołdap zobacz ›
14  2020-10-31 MKS Jeziorany 1:4 Śniardwy Orzysz zobacz ›
14  2020-10-31 Victoria Bartoszyce 0:0 Żagiel Piecki zobacz ›
14  2020-11-28 Wilczek Wilkowo 7:1 Łyna Sępopol zobacz ›
15  2020-11-07 Łyna Sępopol 4:7 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
15  2020-11-07 Rominta Gołdap 6:0 MKS Jeziorany zobacz ›
15  2020-11-07 Śniardwy Orzysz 4:0 Victoria Bartoszyce zobacz ›
15  2020-11-07 Omulew Wielbark 2:2 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
15  2020-11-07 Orlęta Reszel 2:0 Czarni Olecko zobacz ›
15  2020-11-07 DKS Dobre Miasto 5:1 SKS Szczytno zobacz ›
15  2020-11-08 Cresovia Górowo Iławeckie 0:2 Jurand Barciany zobacz ›
15  2020-11-08 Żagiel Piecki 2:3 Wilczek Wilkowo zobacz ›
16  2020-11-14 Vęgoria Węgorzewo 5:0 SKS Szczytno relacja ›
16  2020-11-14 DKS Dobre Miasto 9:0 Jurand Barciany zobacz ›
16  2020-11-14 Orlęta Reszel 4:0 Kłobuk Mikołajki zobacz ›
16  2020-11-14 Omulew Wielbark 5:2 MKS Jeziorany zobacz ›
16  2020-11-14 Rominta Gołdap 3:0 Victoria Bartoszyce zobacz ›
16  2020-11-14 Śniardwy Orzysz 3:1 Wilczek Wilkowo zobacz ›
16  2020-11-14 Żagiel Piecki 3:1 Łyna Sępopol zobacz ›
16  2020-11-15 Cresovia Górowo Iławeckie 1:0 Czarni Olecko zobacz ›
17  2020-11-21 Żagiel Piecki 2:1 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
17  2020-11-21 Łyna Sępopol 2:1 Śniardwy Orzysz zobacz ›
17  2020-11-21 Wilczek Wilkowo 2:5 Rominta Gołdap zobacz ›
17  2020-11-21 Victoria Bartoszyce 0:2 Omulew Wielbark zobacz ›
17  2020-11-21 MKS Jeziorany 2:1 Orlęta Reszel zobacz ›
17  2020-11-21 Czarni Olecko 0:4 DKS Dobre Miasto zobacz ›
17  2020-11-21 Jurand Barciany 3:1 SKS Szczytno zobacz ›
17  2020-11-22 Kłobuk Mikołajki 1:2 Cresovia Górowo Iławeckie zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2020-07-18 Pogoń Banie Mazurskie 0:2 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
---  2020-07-25 Rona 03 Ełk 0:5 Vęgoria Węgorzewo relacja ›
---  2020-09-09 Vęgoria Węgorzewo 2:5 Mamry Giżycko relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2020-06-06 Vęgoria Węgorzewo 1:8 Mrągovia Mrągowo zobacz ›
2020-06-13 Vęgoria Węgorzewo 7:2 ŁKS Łomża (juniorzy) zobacz ›
2020-06-19 Vęgoria Węgorzewo 0:5 Mamry Giżycko zobacz ›

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Żagiel Piecki 2:1 Vęgoria Węgorzewo
Łyna Sępopol 2:1 Śniardwy Orzysz
Wilczek Wilkowo 2:5 Rominta Gołdap
Victoria Bartoszyce 0:2 Omulew Wielbark
MKS Jeziorany 2:1 Orlęta Reszel
Czarni Olecko 0:4 DKS Dobre Miasto
Jurand Barciany 3:1 SKS Szczytno
Kłobuk Mikołajki 1:2 Cresovia Górowo Iławeckie

Reklama

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

status Gadu-Gadu

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Żagiel PieckiVęgoria Węgorzewo
Żagiel Piecki 2:1 Vęgoria Węgorzewo
2020-11-21, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.