CWKS Vęgoria Węgorzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 479, wczoraj: 749
ogółem: 1 233 022

statystyki szczegółowe

Stat4u

stat4u

Kalendarium

06

07-2020

pon.

07

07-2020

wtorek

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

Tabele 1949/50-1978/79

Nie wolno kopiować treści bez zgody autora!

 

SEZON 1949/50 - klasa C:
 

1 Kolejarz Korsze    
2 OGNIWO WĘGORZEWO    
3 Włókniarz Sępopol    
4 GWARDIA WĘGORZEWO    
5 LZS Karolewo    
6 Ogniwo II Giżycko    
7 Gwardia Giżycko    


Kolejarz Korsze awansował do klasy B.


SEZON 1950/51 - klasa C:
 

1 OGNIWO WĘGORZEWO    
2 Włókniarz Sępopol    
3 Ogniwo II Giżycko    
4 GWARDIA WĘGORZEWO    
5 LZS Karolewo    

SEZON 1951 - eliminacje do klasy wojewódzkiej :
 
1 Spójnia Mrągowo    
2 Gwardia II Kętrzyn    
3 Gwardia Pisz    
4 OGNIWO WĘGORZEWO    
5 Spójnia Giżycko    


SEZON 1952 - IV klasa wojewódzka (tylko mecze towarzyskie):

Rywalami Ogniwa i Gwardii byli Włókniarz Sępopol i LZS Karolewo.

SEZON 1953 - III gr. klasy C:
 

1 Kolejarz Korsze    
2 GWARDIA WĘGORZEWO    
3 Gwardia Giżycko    
4 LZS Karolewo    
5 KS Giżycko    
6 OGNIWO WĘGORZEWO    
7 Budowlani Kętrzyn    

Kolejarz Korsze awansował do klasy B.


SEZON 1954 - I gr. klasy C:
 

1 GWARDIA WĘGORZEWO    
2 Ogniwo II Giżycko    
3 Budowlani Kętrzyn    
4 Włókniarz Sępopol    
5 OGNIWO WĘGORZEWO    
6 LZS Giżycko    
7 LZS Wydminy    

SEZON 1954 - baraże o klasę B:
 
1 SPÓJNIA WĘGORZEWO 7:1 10:6
2 ?    
3 ?    

SEZON 1955 - II gr. klasy B:
 
1 Kolejarz II Olsztyn 26:6  
2 Sparta Kętrzyn 22:10  
3 Sparta Pisz 22:10  
4 Gwardia II Kętrzyn 19:13  
5 Sparta Lidzbark Warmiński 18:14  
6 Start Szczytno 13:19  
7 Sparta II Olsztyn 13:19  
8 Sparta Mrągowo 12:20  
9 SPARTA WĘGORZEWO 11:21 34:46
10 Sparta Biskupiec wycofana  

SEZON 1956 - V gr. klasy C:
 
1 SPARTA WĘGORZEWO    
2 Sparta II Giżycko    
3 Polonia Korsze    
4 LZS Wilkasy    
5 LZS Mrągowo    
6 Sparta II Mrągowo    


SEZON 1957 - II gr. klasy B:

1 VĘGORIA WĘGORZEWO 19:5 36:15
2 Victoria Bartoszyce    
? Łyna Sępopol    
? Mazur Pisz    
? Polonia Lidzbark Warmiński    
? Znicz Biała Piska    
? Tęcza Biskupiec    


SEZON 1958 - klasa A:

1 Orzeł Kętrzyn    
2 Victoria Bartoszyce    
3 Zatoka Braniewo    
4 Mrągovia Mrągowo    
5 Warmia II Olsztyn    
6 Stal Giżycko    
7 Granica II Kętrzyn    
8 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie    
9 Start Działdowo    
10 Pogoń Prabuty    
11 Sokół II Ostróda    
12 VĘGORIA WĘGORZEWO 0:44 13:86

Vęgoria została wycofana z rozgrywek przez OZPN. Po sezonie połączyła się ze zwycięzcą II grupy B klasy - Pociskiem Bemowo Piskie.

SEZON 1959 - klasa A:
 
1 VĘGORIA WĘGORZEWO 30:6 76:15
2 Huragan Morąg    
3 Warmia II Olsztyn    
4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie    
5 Mrągovia Mrągowo    
6 Stal Giżycko    
7 Pogoń Prabuty    
8 Start Działdowo    
9 Olimpia Olsztynek    
10 Polonia Pasłęk    


SEZON 1960 - III liga, grupa XII (Olsztyn) :
 
1 Zatoka Braniewo 26:10  
2 Gwardia Olsztyn 23:13  
3 Warmia Olsztyn 22:14  
4 Grunwald Ostróda 21:15  
5 Sokół Ostróda 19:17  
6 Huragan Morąg 19:17  
7 VĘGORIA WĘGORZEWO 16:20 22:43
8 Victoria Bartoszyce 15:21  
9 Granica Kętrzyn 13:23  
10 Orzeł Kętrzyn 6:30  


SEZON 1960/61 - III liga, grupa XII (Olsztyn) :
 
1 Huragan Morąg 29:7  
2 Grunwald Ostróda 26:10  
3 Zatoka Braniewo 20:16  
4 Gwardia Olsztyn 17:19  
5 Warmia Olsztyn 16:20  
6 VĘGORIA WĘGORZEWO 14:22 33:42
7 Victoria Bartoszyce 13:23  
8 Podchorążak/Gwardia Szczytno 13:23  
9 Sokół Ostróda 11:25  
10 Jeziorak Iława 11:25  


SEZON 1961/62 - III liga, grupa XII (Olsztyn) :
 
1 Granica Kętrzyn 29:7  
2 Grunwald/Gwardia Olsztyn 23:13  
3 Warmia Olsztyn 22:14  
4 Huragan Morąg 20:16  
5 Zatoka Braniewo 19:17  
6 Grunwald Ostróda 18:18  
7 VĘGORIA WĘGORZEWO 18:18 25:30
8 Victoria Bartoszyce 16:20  
9 Gwardia/Podchorążak Szczytno 9:27  
10 OKS/Stomil Olsztyn 6:30  


SEZON 1962/63 - III liga, grupa XII (Olsztyn) :
 
1 Warmia Olsztyn 31:5  
2 Zatoka Braniewo 25:11  
3 VĘGORIA WĘGORZEWO 22:14 40:27
4 Granica Kętrzyn 19:17  
5 Gwardia Olsztyn 16:20  
6 Sokół Ostróda 16:20  
7 Victoria Bartoszyce 15:21  
8 Grunwald Ostróda 15:21  
9 Huragan Morąg 11:25  
10 Polonia Lidzbark Warmiński 10:26  


SEZON 1963/64 - III liga, grupa XII (Olsztyn) :
 
1 Warmia Olsztyn 31:5  
2 Grunwald Ostróda 24:12  
3 Sokół Ostróda 22:14  
4 Gwardia Olsztyn 20:16  
5 Granica Kętrzyn 18:18  
6 Zatoka Braniewo 15:21  
7 Victoria Bartoszyce 14:22  
8 VĘGORIA WĘGORZEWO 13:23 24:27
9 Jurand Bemowo Piskie 13:23  
10 OKS/Stomil Olsztyn 10:26  


SEZON 1964/65 - III liga, grupa XII (Olsztyn) :
 
1 Gwardia Olsztyn 30:10  
2 Jeziorak Iława 29:11  
3 Warmia II Olsztyn 22:18  
4 VĘGORIA WĘGORZEWO 21:19 35:28
5 Huragan Morąg 19:21  
6 Zatoka Braniewo 19:21  
7 Victoria Bartoszyce 18:22  
8 Stal Giżycko 18:22  
9 Granica Kętrzyn 17:23  
10 Sokół Ostróda 15:25  
11 Polonia Lidzbark Warmiński 10:30  
12 Grunwald Ostróda wycofany  


SEZON 1965/66 - III liga, grupa XII (Olsztyn) :
 
1 Warmia Olsztyn    
2 Gwardia Olsztyn    
3 Jurand Bemowo Piskie    
4 Jeziorak Iława    
5 OKS/Stomil Olsztyn    
6 Zatoka Braniewo    
7 Granica Kętrzyn    
8 Victoria Bartoszyce    
9 Stal Giżycko    
10 Sokół Ostróda    
11 VĘGORIA WĘGORZEWO 14:30 23:64
12 Huragan Morąg    

Zespoły z miejsc 4-10 spadły do klasy okręgowej (IV poziom ligowy), a z miejsc 11-12 - do klasy A (piąty poziom ligowy).

SEZON 1966/67 - klasa A (grupa II):
 
1 Mazur Pisz 30:6 57:21
2 MOTOR WĘGORZEWO 30:6 57:17
3 Orlęta Reszel 24:12 34:20
4 Polonia Lidzbark Warmiński 22:14 61:33
5 KS Nida Ruciane-Nida 17:19 32:51
6 Victoria II Bartoszyce 16:20 47:38
7 Reduta Bisztynek 13:23 35:58
8 Podchorążak II Szczytno 11:25 31:44
9 Łyna Sępopol 10:26 28:58
10 Znicz Biała Piska 7:29 24:67



SEZON 1967/68 - klasa A (grupa II):
 
1 Orlęta Reszel    
2 Polonia Lidzbark Warmiński    
3 OKS OZOS Olsztyn    
4 Victoria II Bartoszyce     
5 Łyna Sępopol    
6 Metalowiec Mrągowo    
7 Zjednoczenie Kętrzyn    
8 MOTOR WĘGORZEWO 21:23 44:42
9 Podchorążak II Szczytno    
10 KS Nida Ruciane-Nida    
11 LZS Społem Reszel    
12 Reduta Bisztynek    

SEZON 1968/69 - klasa A (grupa II):
 
1 Zjednoczenie Kętrzyn 40:8 87:20
2 Łyna Sępopol 40:8 76:22
3 Metalowiec Mrągowo 30:18 50:34
4 Victoria II Bartoszyce  29:19 59:35
5 Warmia II Olsztyn 29:19 45:37
6 Tęcza II Biskupiec 25:23 50:38
7 MOTOR WĘGORZEWO 25:23 40:35
8 KS Nida Ruciane-Nida 24:24 44:41
9 Rodło Pozorty 19:29 34:47
10 Podchorążak II Szczytno 16:32 31:66
11 Znicz Biała Piskal 15:33 42:76
12 Łabędź Jeziorany 11:37 31:84
13 Błękitni Pasym 9:39 29:85
- Orkan Sątopy -  


SEZON 1969/70 - klasa A (grupa III):
 
1 Stal Giżycko    
? Tęcza II Biskupiec    
? Metalowiec Mrągowo    
? Victoria II Bartoszyce     
? Podchorążak II Szczytno    
? Znicz Biała Piska    
7 MOTOR WĘGORZEWO 17:19 41:30
? KS Nida Ruciane-Nida    
? Rodło Pozorty    
10 Naprzód Barczewo    

SEZON 1970/71 - klasa A (grupa III):
 
1 Śniardwy Orzysz    
? Tęcza II Biskupiec    
? Metalowiec Mrągowo    
? Podchorążak II Szczytno    
5 MOTOR WĘGORZEWO 17:19 39:45
? Znicz Biała Piska    
? Zjednoczenie II Kętrzyn    
? KS Nida Ruciane-Nida    
? Victoria II Bartoszyce    
10 Rodło Pozorty    

SEZON 1971/72 - klasa A (grupa III):
 
1 Metalowiec Mrągowo    
2 MOTOR WĘGORZEWO 27:5 56:10
? Polonia Lidzbark Warmiński    
? Reduta Bisztynek    
? KS Nida Ruciane-Nida    
? Znicz Biała Piska    
? Orlęta Reszel    
? Tęcza II Biskupiec    
? Podchorążak II Szczytno    
- Zjednoczenie II Kętrzyn    

SEZON 1972/73 - klasa A (grupa III):
 
1 Polonia Lidzbark Warmiński    
? Zjednoczenie Kętrzyn    
3 MOTOR WĘGORZEWO 26:10 53:20
? OKS II OZOS Olsztyn    
? TKKF Barczewo    
? KS Nida Ruciane-Nida    
? LZS Pierkunowo    
? TKKF Barczewo    
? Znicz Biała Piska    
? Reduta Bisztynek    

SEZON 1973/74 - klasa A (grupa III):
 
1 Stal Giżycko 37:7 74:19
2 Stomil II Olsztyn 36:8 112:19
3 Agrokompleks Kętrzyn 31:13 66:30
4 Victoria II Bartoszyce 25:19 64:46
5 VĘGORIA WĘGORZEWO 24:20 60:49
6 Orlęta Reszel 23:21 51:54
7 TKKF Barczewo 19:25 46:49
8 ZKS Ruciane-Nida 17:27 32:51
9 MKŻ Mikołajki 17:27 43:69
10 LZS Pierkunowo 16:28 26:64
11 POM Giżycko 13:31 36:70
12 Łabędź Jeziorany 6:38 28:131

Od sezonu 1973/74 klasa A jest czwartym poziomem ligowym.


SEZON 1974/75 - klasa A - międzypowiatowa (grupa IV):
 

1 VĘGORIA WĘGORZEWO 23:9 53:31
2 Agrokompleks Kętrzyn 22:10 48:25
3 Orlęta Reszel 22:10 37:20
4 Łyna Sępopol 20:12 54:31
5 Victoria II Bartoszyce 20:12 45:28
6 MKŻ Mikołajki 16:16 32:29
7 Jurand Barciany 10:22 23:49
8 ZKS Ruciane-Nida 6:26 21:51
9 POM Giżycko 5:27 20:69



SEZON 1975/76 - klasa wojewódzka - (Olsztyn, grupa I) - runda jesienna:

1 Stomil Olsztyn 35:1 67:7 do gr. I
2 Śniardwy Orzysz 23:13 34:18 do gr. I
3 Granica Kętrzyn 23:13 30:15 do gr. II
4 Metalowiec Mrągowo 21:15 34:39 do gr. II
5 Jurand Bemowo Piskie 21:15 35:27 do gr. III
6 Victoria Bartoszyce 17:19 43:38 do gr. III
7 Mazur Pisz 16:20 23:34 do gr. IV
8 Agrokompleks Kętrzyn 16:20 31:43 do gr. IV
9 Mamry Giżycko 5:31 10:44 do gr. V
10 VĘGORIA WĘGORZEWO 3:33 11:69 do gr. V


SEZON 1975/76 - klasa wojewódzka - (Olsztyn, grupa V) - runda wiosenna:

 
17 Błękitni Orneta 8:4 17:6
18 Chemik Olsztyn 8:4 19:14
19 Mamry Giżycko 6:6 10:18
20 VĘGORIA WĘGORZEWO 4:8 4:12

SEZON 1976/77 - klasa A - (grupa Suwałki):
 
1 Mamry Giżycko 30:6 57:11
2 Jurand Bemowo Piskie 29:7 37:11
3 Czarni Olecko 23:13 44:20
4 LKS Baranowo 21:15 32:28
5 Mazur Pisz 20:16 36:28
6 Rominta Gołdap 18:18 22:24
7 Mazur II Ełk 15:21 26:42
8 Wigry II Suwałki 13:23 29:27
9 Pomorzan Prostki 7:29 20:46
10 VĘGORIA WĘGORZEWO 4:32 8:74


SEZON 1977/78 - klasa B - (grupa Suwałki):

1 Śniardwy II Orzysz 21:3 47:14
2 Pogoń Ryn 17:5 32:22
3 LZS Woźnice 14:10 32:14
4 Lider Sterławki Małe 12:12 24:33
5 VĘGORIA WĘGORZEWO 11:13 29:23
6 Mazur II Pisz 6:18 22:48
7 Nida II Ruciane-Nida 1:23 12:49

brak wyniku jednego spotkania pomiędzy LZS-em Woźnice a Liderem Sterławki Małe

Śniardwy II Orzysz, Mazur II Pisz oraz Nida II Ruciane-Nida wycofały się po sezonie z rozgrywek

jeden (nieznany) zespół wycofał się w trakcie sezonu
 


SEZON 1978/79 - klasa B - (Suwałki, grupa II):

tabela po rundzie jesiennej:

1 Unia Woźnice 14:0  
2 Znicz Biała Piska 11:3  
3 Meprozet Orzysz 10:4  
4 Mazur II Ełk 8:6  
5 Kłos Pisanica 5:9  
6 VĘGORIA WĘGORZEWO 4:10 12:25
7 Lider Sterławki Małe 2:12  
8 Olimpia Miłki 0:14  

przybliżona tabela końcowa:

1 Unia Woźnice    
? Znicz Biała Piska    
? Meprozet Orzysz    
? Mazur II Ełk    
? Kłos Pisanica    
6 VĘGORIA WĘGORZEWO 8:20 24:50
7 Lider Sterławki Małe    
8 Olimpia Miłki    

Kłos Pisanica, Vęgoria Węgorzewo i Olimpia Miłki wycofały się po sezonie z rozgrywek

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Łyna Sępopol 4:3 Błękitni Pasym
Kłobuk Mikołajki 2:3 Czarni Olecko
Żagiel Piecki 1:1 Omulew Wielbark
LKS Róznowo 2:3 DKS Dobre Miasto
Orlęta Reszel 3:0 SKS Szczytno
Śniardwy Orzysz 3:0 Wilczek Wilkowo
Cresovia Górowo Iławeckie 2:3 Victoria Bartoszyce
Vęgoria Węgorzewo Rominta Gołdap

Reklama

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

status Gadu-Gadu

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Błękitni PasymVęgoria Węgorzewo
Błękitni Pasym 4:0 Vęgoria Węgorzewo
2019-11-16, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.