Nie wolno kopiować treści bez zgody autora!
SEZON 1986/1987 - suwalska klasa B(gr. II):
1 |
LKS Wiartel |
12 |
36-21 |
2 |
Stal Ruda |
11 |
27-22 |
3 |
Unia Woźnice |
7 |
23-20 |
4 |
LZS WĘGORZEWO |
7 |
18-32 |
5 |
Zwiastun Kruklanki |
3 |
20-29 |
SEZON 1987/1988 - suwalska klasa B(gr. II):
1 |
LZS WĘGORZEWO |
15 |
39-18 |
2 |
Orkan Drygały |
15 |
27-15 |
3 |
Zwiastun Kruklanki |
12 |
25-21 |
4 |
Unia Woźnice |
7 |
24-25 |
5 |
Stal Ruda |
6 |
14-30 |
6 |
Orzeł Stare Juchy |
5 |
17-37 |
SEZON 1988/1989 - suwalska klasa A:
1 |
Sparta Augustów |
45 |
|
2 |
Czarni Olecko |
36 |
|
3 |
Tęcza Oracze |
35 |
|
4 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
34 |
68-46 |
5 |
Jurand Bemowo Piskie |
29 |
|
6 |
Pomorzanka Sejny |
29 |
|
7 |
Znicz Biała Piska |
27 |
|
8 |
Orkan Drygały |
26 |
|
9 |
RKS Wiartel |
25 |
|
10 |
Pogoń Ryn |
24 |
|
11 |
Olimpia Miłki |
21 |
|
12 |
Pogoń Banie Mazurskie |
15 |
|
13 |
Meprozet Orzysz |
14 |
|
14 |
Polonia Raczki |
4 |
|
SEZON 1989/1990 - suwalska klasa A:
1 |
Jurand Bemowo Piskie |
36 |
|
2 |
Pomorzanka Sejny |
29 |
|
3 |
Czarni Olecko |
29 |
|
4 |
Mazur Wydminy |
28 |
|
5 |
Orkan Drygały |
27 |
|
6 |
Tęcza Oracze |
22 |
|
7 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
21 |
60-55 |
8 |
Znicz Biała Piska |
19 |
|
9 |
Piast Rakowo Małe |
16 |
|
10 |
RKS Wiartel |
16 |
|
11 |
Pogoń Ryn |
12 |
|
12 |
Olimpia Miłki |
11 |
|
SEZON 1990/1991 - suwalska klasa okręgowa:
'
1 |
Mamry Giżycko |
42 |
|
2 |
Sparta Augustów |
32 |
|
3 |
Agro Lega Bystry |
31 |
|
4 |
Nida Ruciane - Nida |
31 |
|
5 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
27 |
49-51 |
6 |
Jurand Bemowo Piskie |
26 |
|
7 |
Rominta Gołdap |
24 |
|
8 |
Orkan Drygały |
24 |
|
9 |
Pomorzanka Sejny |
24 |
|
10 |
Czarni Olecko |
23 |
|
11 |
Tęcza Oracze |
22 |
|
12 |
Mazur Wydminy |
21 |
|
13 |
Mazur Pisz |
19 |
|
14 |
Znicz Biała Piska |
16 |
|
SEZON 1991/1992 - suwalska klasa okręgowa:
1 |
Nida Ruciane- Nida |
51 |
|
przegrane baraże o IV ligę |
2 |
Mazur Ełk |
47 |
|
|
3 |
Agro Lega Bystry |
38 |
|
|
4 |
Mazur Pisz |
32 |
|
|
5 |
Jurand Bemowo Piskie |
32 |
|
|
6 |
Czarni Olecko |
30 |
|
|
7 |
Sparta Augustów |
28 |
|
|
8 |
Rominta Gołdap |
25 |
|
|
9 |
Tęcza Oracze |
25 |
|
|
10 |
Piast Rakowo Małe |
21 |
|
|
11 |
MKS Orzysz |
20 |
|
|
12 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
18 |
34-59 |
|
13 |
Mazur Wydminy |
17 |
|
|
14 |
Pomorzanka Sejny |
14 |
|
|
15 |
Orkan Drygały |
12 |
|
|
SEZON 1992/1993 - suwalska klasa A:
1 |
Polonez Nowa Wieś Ełcka |
37 |
|
2 |
Unia Woźnice |
36 |
|
3 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
34 |
58-37 |
4 |
Pomorzanka Sejny |
31 |
|
5 |
Olimpia Miłki |
27 |
|
6 |
Orzeł Stare Juchy |
27 |
|
7 |
Mazur Wydminy |
24 |
|
8 |
Orkan Drygały |
23 |
|
9 |
KS Prostki |
23 |
|
10 |
KS Pozezdrze |
14 |
|
11 |
Pogoń Banie Mazurskie |
13 |
|
12 |
Strażak Kowale Oleckie |
13 |
|
13 |
Polonia Raczki |
10 |
|
SEZON 1993/1994 - suwalska klasa A:
1 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
34 |
66-26 |
|
2 |
Pogoń Ryn |
29 |
|
|
3 |
Bełdan Wygryny |
28 |
|
awans po weryfikacji |
4 |
Pomorzanka Sejny |
24 |
|
|
5 |
Orkan Drygały |
22 |
|
|
6 |
Mazur Wydminy |
20 |
|
|
7 |
Orzeł Stare Juchy |
17 |
|
|
8 |
Olimpia Miłki |
16 |
|
|
9 |
KS Prostki |
15 |
|
|
10 |
Pogoń Banie Mazurskie |
10 |
|
|
11 |
KS Pozezdrze |
5 |
|
|
SEZON 1994/1995 - suwalska klasa okręgowa:
1 |
Nida Ruciane - Nida |
41 |
|
przegrane baraże o IV ligę |
2 |
Sparta Augustów |
37 |
|
|
3 |
Mazur Pisz |
32 |
|
|
4 |
Agro Lega Bystry |
31 |
|
|
5 |
Rominta Gołdap |
29 |
|
|
6 |
Mazur Ełk |
28 |
|
|
7 |
Czarni Olecko |
26 |
|
|
8 |
Tęcza Oracze |
25 |
|
|
9 |
Znicz Biała Piska |
22 |
|
|
10 |
Polonez Nowa Wies Ełcka |
21 |
|
|
11 |
Mamry Giżycko |
20 |
|
|
12 |
Jurand Bemowo Piskie |
19 |
|
|
13 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
16 |
27-66 |
|
14 |
Bełdan Wygryny |
17 |
|
degradacja |
SEZON 1995/1996 - suwalska klasa A:
(Od tego sezonu 3 pkt. za zwycięstwo)
1 |
VEGORIA WĘGORZEWO |
64 |
93-32 |
2 |
Pogoń Ryn |
57 |
|
3 |
Pomorzanka Sejny |
57 |
|
4 |
STP Suwałki |
53 |
|
5 |
MKS Mikołajki |
51 |
|
6 |
Orzeł Stare Juchy |
45 |
|
7 |
Olimpia Miłki |
33 |
|
8 |
Druglin Różyńsk |
29 |
|
9 |
Mazur Wydminy |
27 |
|
10 |
Unia Woźnice |
26 |
|
11 |
Pogoń Banie Mazurskie |
22 |
|
12 |
KS Prostki |
22 |
|
13 |
Polonia Raczki |
18 |
|
14 |
Bełdan Wygryny |
7 |
|
SEZON 1996/1997 - suwalska klasa okręgowa:
1 |
Sparta Augustów |
52 |
|
2 |
Rominta Gołdap |
49 |
|
3 |
Pomorzanka Sejny |
36 |
|
4 |
Pogoń Ryn |
33 |
|
5 |
Mazur Pisz |
32 |
|
6 |
Czarni Olecko |
32 |
|
7 |
STP Suwałki |
29 |
|
8 |
Mamry Giżycko |
27 |
|
9 |
Kłobuk Mikołajki |
26 |
|
10 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
24 |
42-39 |
11 |
Orkan Drygały |
19 |
|
12 |
MKS Orzysz |
11 |
|
SEZON 1997/1998 - suwalska klasa okręgowa:
1 |
STP Adidas Suwałki |
60 |
|
|
2 |
Mazur Pisz |
57 |
|
|
3 |
Rominta Gołdap |
50 |
|
|
4 |
Czarni Olecko |
48 |
|
|
5 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
46 |
65-50 |
|
6 |
Orkan Drygały |
41 |
|
|
7 |
Pomorzanka Sejny |
40 |
|
|
8 |
Mamry Giżycko |
36 |
|
|
9 |
Polonez Nowa Wieś Ełcka |
36 |
|
fuzja z Płomienem Ełk |
10 |
Nida Ruciane - Nida |
29 |
|
|
11 |
Pogoń Ryn |
25 |
|
|
12 |
Mazur Wydminy |
19 |
|
|
13 |
Kłobuk Mikołajki |
18 |
|
|
14 |
Orzeł Stare Juchy |
16 |
|
|
SEZON 1998/1999 - suwalska klasa okręgowa:
1 |
Mamry Giżycko |
26 |
55 |
77-31 |
|
2 |
Mazur Ełk |
26 |
54 |
68-26 |
|
3 |
Mazur Pisz |
26 |
53 |
66-31 |
|
4 |
Rominta Gołdap |
26 |
52 |
46-29 |
|
5 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
26 |
48 |
78-37 |
|
6 |
Płomień Ełk |
26 |
45 |
54-38 |
|
7 |
Pogoń Ryn |
26 |
36 |
46-67 |
|
8 |
Pomorzanka Sejny |
26 |
31 |
42-44 |
|
9 |
Polonia Raczki |
26 |
30 |
60-65 |
|
10 |
Druglin Różyńsk |
26 |
29 |
35-33 |
|
11 |
Czarni Olecko |
26 |
29 |
46-50 |
|
12 |
Nida Ruciane- Nida |
26 |
22 |
26-57 |
|
13 |
Orkan Drygały |
26 |
22 |
27-66 |
wycofał się z rozgrywek |
14 |
Kormoran Bystry |
26 |
7 |
16-113 |
|
SEZON 1999/2000 - suwalska klasa okręgowa:
1 |
Mazur Ełk |
28 |
66 |
|
2 |
Płomień Ełk |
28 |
61 |
|
3 |
Rominta Gołdap |
28 |
55 |
|
4 |
Znicz/Orkan Biała Piska |
28 |
47 |
|
5 |
Mazur Pisz |
28 |
46 |
|
6 |
Pomorzanka Sejny |
28 |
46 |
|
7 |
Czarni Olecko |
28 |
43 |
|
8 |
Druglin Różyńsk |
28 |
43 |
|
9 |
Polonia Raczki |
28 |
36 |
|
10 |
MKS Orzysz |
28 |
35 |
|
11 |
Rospuda Filipów |
28 |
30 |
|
12 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
28 |
28 |
38-68 |
13 |
Nida Ruciane-Nida |
28 |
24 |
|
14 |
Pogoń Ryn |
28 |
21 |
|
15 |
Mazur Wydminy |
28 |
12 |
|
Kormoran Bystry wycofał się z rozgrywek.
SEZON 2000/2001 - warmińsko - mazurska klasa okręgowa grupa III (Ełk) :
1 |
Orlęta Rema Reszel |
22 |
50 |
75-18 |
2 |
Mazur Pisz |
22 |
48 |
59-28 |
3 |
Jurand Barciany |
22 |
40 |
60-35 |
4 |
Rominta Gołdap |
22 |
38 |
39-28 |
5 |
Czarni Olecko |
22 |
36 |
38-34 |
6 |
Pogoń Ryn |
22 |
32 |
44-34 |
7 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
22 |
32 |
50-36 |
8 |
Olimpia Miłki |
22 |
30 |
39-30 |
9 |
Druglin Różyńsk |
22 |
24 |
25-45 |
10 |
Mazur Wydminy |
22 |
22 |
33-52 |
11 |
MKS Orzysz |
22 |
18 |
28-50 |
12 |
Nida Ruciane - Nida |
22 |
3 |
13-111 |
SEZON 2001/2002 - warmińsko - mazurska klasa okręgowa grupa I (Olsztyn/Ełk):
1 |
Mazur Ełk |
30 |
68 |
82-42 |
2 |
Tęcza Biskupiec |
30 |
64 |
89-39 |
3 |
MKS Szczytno |
30 |
58 |
61-28 |
4 |
Granica Bezledy |
30 |
51 |
78-55 |
5 |
Jurand Barciany |
30 |
50 |
59-51 |
6 |
Łyna Sępopol |
30 |
49 |
56-40 |
7 |
MKS Korsze |
30 |
48 |
58-46 |
8 |
Pisa Barczewo |
30 |
47 |
46-36 |
9 |
Mamry Giżycko |
30 |
41 |
46-50 |
10 |
Olimpia Miłki |
30 |
34 |
33-42 |
11 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
30 |
33 |
49-71 |
12 |
Błękitni Pasym |
30 |
32 |
54-66 |
13 |
Rominta Gołdap |
30 |
30 |
51-68 |
14 |
Pogoń Ryn |
30 |
30 |
43-95 |
15 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
30 |
25 |
31-66 |
16 |
Czarni Olecko |
30 |
22 |
36-77 |
Baraż o miejsce w okręgówce:
Ewingi Zalewo-
VĘGORIA WĘGORZEWO 1:0
SEZON 2002/2003 - warmińsko - mazurska A klasa grupa I (Ełk) :
1 |
Płomień Ełk (B) |
22 |
55 |
68-12 |
2 |
VĘGORIA WEGORZEWO (S) |
22 |
49 |
61-28 |
3 |
Czarni Olecko |
22 |
34 |
59-40 |
4 |
GKS Dźwierzuty |
22 |
30 |
43-44 |
5 |
Strażak Olszyny |
22 |
29 |
42-48 |
6 |
Start Kozłowo |
22 |
27 |
45-47 |
7 |
Unia Woźnice |
22 |
27 |
46-57 |
8 |
Darz Bór Dobry Lasek |
22 |
23 |
32-44 |
9 |
MLKS Orzysz |
22 |
20 |
31-41 |
10 |
Salęt Boże |
22 |
18 |
25-39 |
11 |
Druglin Różyńsk |
22 |
17 |
31-56 |
12 |
Mazur Wydminy |
22 |
15 |
32-58 |
SEZON 2003/2004 - warmińsko - mazurska A klasa grupa I (Ełk) :
1 |
Czarni Olecko |
18 |
50 |
73-17 |
2 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
18 |
44 |
60-24 |
3 |
Start Kozłowo |
18 |
30 |
37-30 |
4 |
MLKS Orzysz |
18 |
21 |
38-38 |
5 |
Darz Bór Dobry Lasek |
18 |
21 |
21-39 |
6 |
Reduta Bisztynek (S) |
18 |
20 |
29-29 |
7 |
Salęt Boże |
18 |
17 |
23-25 |
8 |
Orzeł Stare Juchy |
18 |
17 |
24-39 |
9 |
Mazur Wydminy |
18 |
17 |
23-44 |
10 |
Unia Woźnice |
18 |
10 |
16-59 |
SEZON 2004/2005 - warmińsko - mazurska klasa A gr. 1:
1 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
22 |
56 |
80-22 |
|
2 |
Pojezierze Prostki (B) |
22 |
50 |
80-35 |
|
3 |
Pogoń Ryn (S) |
22 |
34 |
41-38 |
|
4 |
Start Kozłowo |
22 |
32 |
35-49 |
|
5 |
Salęt Boże |
22 |
31 |
40-30 |
|
6 |
Orzeł Stare Juchy |
22 |
30 |
43-37 |
|
7 |
GKS Dźwierzuty |
22 |
29 |
43-39 |
|
8 |
Darz Bór Piecki |
22 |
23 |
30-42 |
likwidacja drużyny |
9 |
Mazur Wydminy |
22 |
21 |
25-54 |
|
10 |
MLKS Orzysz |
22 |
20 |
26-45 |
|
11 |
Victoria Baranowo (B) |
22 |
18 |
49-63 |
|
12 |
Pogoń Banie Mazurskie (B) |
22 |
18 |
33-78 |
|
SEZON 2005/2006 - warmińsko - mazurska klasa okręgowa gr. 1:
1 |
MKS Szczytno |
71 |
|
2 |
Mamry Giżycko |
69 |
|
3 |
Pisa Barczewo |
67 |
|
4 |
Czarni Olecko |
55 |
|
5 |
MKS Korsze (S) |
49 |
|
6 |
VĘGORIA WĘGORZEWO (B) |
47 |
65-45 |
7 |
Tęcza Biskupiec (S) |
42 |
|
8 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
41 |
|
9 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
35 |
|
10 |
Warmia Olsztyn |
34 |
|
11 |
Mazur Pisz |
33 |
|
12 |
Łyna Sępopol |
31 |
|
13 |
Granica Bezledy |
30 |
|
14 |
Jurand Barciany |
30 |
|
15 |
GLKS Jonkowo (B) |
25 |
|
16 |
Błękitni Pasym |
14 |
|
STRZELCY:
29 -
Mariusz Machniak, Kamil Dębek (MKS Szczytno);
.........................................................
7 - Daniel Kowalczyk, Stanisław Klein;
5 - Daniel Chadryś, Robert Gładczyński;
SEZON 2006/2007 - warmińsko - mazurska klasa okręgowa gr. 1 :
1 |
Czarni Olecko |
77 |
|
|
2 |
VĘGORIA WĘGORZEWO |
64 |
85-43 |
awans po barażach |
3 |
Pisa Barczewo |
62 |
|
|
4 |
Victoria Bartoszyce (S) |
52 |
|
|
5 |
Orlęta Reszel (S) |
50 |
|
|
6 |
MKS Korsze |
48 |
|
|
7 |
Warmia Olsztyn |
48 |
|
|
8 |
Mazur Ełk (S) |
41 |
|
|
9 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
39 |
|
|
10 |
Mazur Pisz |
36 |
|
|
11 |
Łyna Sępopol |
35 |
|
|
12 |
Leśnik Nowe Ramuki (B) |
33 |
|
|
13 |
Granica Bezledy |
32 |
|
|
14 |
Tęcza Biskupiec |
32 |
|
|
15 |
Olimpia Miłki (B) |
23 |
|
|
16 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
14 |
|
|
SEZON 2007/2008 - warmińsko - mazurska IV liga:
1 |
Jeziorak Iława |
72 |
71-16 |
baraż o nową II ligę, wygrany |
2 |
Huragan Morąg |
71 |
86-23 |
nowa III liga |
3 |
Start Działdowo |
58 |
54-27 |
4 |
Mrągovia Mrągowo |
58 |
57-25 |
5 |
VĘGORIA WĘGORZEWO (B) |
55 |
52-29 |
6 |
Concordia Elbląg (B) |
51 |
52-39 |
7 |
Czarni Olecko (B) |
51 |
63-44 |
8 |
Zatoka Braniewo |
48 |
51-49 |
baraż o nową III ligę, przegrany |
9 |
Płomień Ełk |
42 |
44-38 |
nowa IV liga |
10 |
Sokół Ostróda |
40 |
44-38 |
11 |
Polonia Pasłęk |
31 |
34-54 |
12 |
Zamek Kurzętnik |
28 |
28-52 |
13 |
Mamry Giżycko |
27 |
30-55 |
14 |
Granica Kętrzyn |
24 |
33-73 |
15 |
Motor Lubawa |
18 |
29-71 |
16 |
MKS Szczytno |
4 |
13-108 |
VĘGORIA II:
SEZON 2007/2008 - warmińsko - mazurska B klasa gr. 1:
1 |
MLKS Czarni II Justyna Wieliczki (D) |
61 |
95-25 |
awans |
2 |
Hetman Baranowo |
53 |
67-26 |
awans po turnieju barażowym |
3 |
GLZS Srokowo |
42 |
68-48 |
|
4 |
VĘGORIA II WĘGORZEWO (D) |
35 |
59-46 |
|
5 |
Fala Warpuny |
31 |
62-75 |
|
6 |
KS Łabędnik |
28 |
48-51 |
|
7 |
MLKS Orzysz |
28 |
40-50 |
|
8 |
Sokół Garbno |
25 |
46-46 |
|
9 |
Tytan Łankiejmy |
24 |
44-65 |
|
10 |
Orkan Sątopy Samulewo |
22 |
42-48 |
|
11 |
GCKiS Kowale Oleckie |
21 |
35-65 |
|
12 |
Unia Woźnice |
7 |
11-73 |
|
SEZON 2008/2009 - warmińsko - mazurska B klasa gr. 1:
1 |
Śniardwy Orzysz |
38 |
2 |
Viktoria Straduny (D) |
36 |
3 |
Orzeł Stare Juchy (S) |
28 |
4 |
GCKiS Kowale Oleckie |
25 |
5 |
Vęgoria II Węgorzewo |
18 |
6 |
GLZS Srokowo |
18 |
7 |
Tytan Łankiejmy |
16 |
8 |
Sokół Garbno |
14 |
9 |
KS Łabędnik |
13 |
10 |
Fala Warpuny |
- |
Fala Warpuny wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce.