CWKS Vęgoria Węgorzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-12-03 Po jesieni 2018
  • 2018-11-26 Powiało optymizmem
  • 2018-11-19 Kryzys trwa...
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Mazur Wydminy - Vęgoria Węgorzewo 1:3
  • Pisa Barczewo - Victoria Bartoszyce 3:1
  • Cresovia Górowo Iławeckie - Wilczek Wilkowo 1:4
  • Polonia Lidzbark Warmiński - Łyna Sępopol 2:1
  • Orlęta Reszel - SKS Szczytno 5:1
  • LKS Róznowo - DKS Dobre Miasto 2:3
  • Omulew Wielbark - Błękitni Pasym 4:0
  • Pojezierze Prostki - Śniardwy Orzysz 0:3
  •        

Logowanie

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 342
ogółem: 731 725

statystyki szczegółowe

Stat4u

stat4u

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

Tabele 1986/87 - 2007/08

Nie wolno kopiować treści bez zgody autora!

 

SEZON 1986/1987 - suwalska klasa B(gr. II):

1 LKS Wiartel 12 36-21
2 Stal Ruda 11 27-22
3 Unia Woźnice 7 23-20
4 LZS WĘGORZEWO 7 18-32
5 Zwiastun Kruklanki 3 20-29

SEZON 1987/1988 - suwalska klasa B(gr. II):

1 LZS WĘGORZEWO 15 39-18
2 Orkan Drygały 15 27-15
3 Zwiastun Kruklanki 12 25-21
4 Unia Woźnice 7 24-25
5 Stal Ruda 6 14-30
6 Orzeł Stare Juchy 5 17-37
 

SEZON 1988/1989 - suwalska klasa A:

1 Sparta Augustów 45  
2 Czarni Olecko 36  
3 Tęcza Oracze 35  
4 VĘGORIA WĘGORZEWO 34 68-46
5 Jurand Bemowo Piskie 29  
6 Pomorzanka Sejny 29  
7 Znicz Biała Piska 27  
8 Orkan Drygały 26  
9 RKS Wiartel 25  
10 Pogoń Ryn 24  
11 Olimpia Miłki 21  
12 Pogoń Banie Mazurskie 15  
13 Meprozet Orzysz 14  
14 Polonia Raczki 4  
   

 SEZON 1989/1990 - suwalska klasa A:
 
1 Jurand Bemowo Piskie 36  
2 Pomorzanka Sejny 29  
3 Czarni Olecko 29  
4 Mazur Wydminy 28  
5 Orkan Drygały 27  
6 Tęcza Oracze 22  
7 VĘGORIA WĘGORZEWO 21 60-55
8 Znicz Biała Piska 19  
9 Piast Rakowo Małe 16  
10 RKS Wiartel 16  
11 Pogoń Ryn 12  
12 Olimpia Miłki 11  


SEZON 1990/1991 - suwalska klasa okręgowa:
  '
1 Mamry Giżycko 42  
2 Sparta Augustów 32  
3 Agro Lega Bystry 31  
4 Nida Ruciane - Nida 31  
5 VĘGORIA WĘGORZEWO 27 49-51
6 Jurand Bemowo Piskie 26  
7 Rominta Gołdap 24  
8 Orkan Drygały 24  
9 Pomorzanka Sejny 24  
10 Czarni Olecko 23  
11 Tęcza Oracze 22  
12 Mazur Wydminy 21  
13 Mazur Pisz 19  
14 Znicz Biała Piska 16  


SEZON 1991/1992 - suwalska klasa okręgowa:
 
1 Nida Ruciane- Nida 51   przegrane baraże o IV ligę
2 Mazur Ełk 47    
3 Agro Lega Bystry 38    
4 Mazur Pisz 32    
5 Jurand Bemowo Piskie 32    
6 Czarni Olecko 30    
7 Sparta Augustów 28    
8 Rominta Gołdap 25    
9 Tęcza Oracze 25    
10 Piast Rakowo Małe 21    
11 MKS Orzysz 20    
12 VĘGORIA WĘGORZEWO 18 34-59  
13 Mazur Wydminy 17    
14 Pomorzanka Sejny 14    
15 Orkan Drygały 12    


SEZON 1992/1993 - suwalska klasa A:
 
1 Polonez Nowa Wieś Ełcka 37  
2 Unia Woźnice 36  
3 VĘGORIA WĘGORZEWO 34 58-37
4 Pomorzanka Sejny 31  
5 Olimpia Miłki 27  
6 Orzeł Stare Juchy 27  
7 Mazur Wydminy 24  
8 Orkan Drygały 23  
9 KS Prostki 23  
10 KS Pozezdrze 14  
11 Pogoń Banie Mazurskie 13  
12 Strażak Kowale Oleckie 13  
13 Polonia Raczki 10  


SEZON 1993/1994 - suwalska klasa A:
 
1 VĘGORIA WĘGORZEWO 34 66-26  
2 Pogoń Ryn 29    
3 Bełdan Wygryny 28   awans po weryfikacji
4 Pomorzanka Sejny 24    
5 Orkan Drygały 22    
6 Mazur Wydminy 20    
7 Orzeł Stare Juchy 17    
8 Olimpia Miłki 16    
9 KS Prostki 15    
10 Pogoń Banie Mazurskie 10    
11 KS Pozezdrze 5    


SEZON 1994/1995 - suwalska klasa okręgowa:
 
1 Nida Ruciane - Nida 41   przegrane baraże o IV ligę
2 Sparta Augustów 37    
3 Mazur Pisz 32    
4 Agro Lega Bystry 31    
5 Rominta Gołdap 29    
6 Mazur Ełk 28    
7 Czarni Olecko 26    
8 Tęcza Oracze 25    
9 Znicz Biała Piska 22    
10 Polonez Nowa Wies Ełcka 21    
11 Mamry Giżycko 20    
12 Jurand Bemowo Piskie 19    
13 VĘGORIA WĘGORZEWO 16 27-66  
14 Bełdan Wygryny 17   degradacja


SEZON 1995/1996 - suwalska klasa A:
(Od tego sezonu 3 pkt. za zwycięstwo)
 
1 VEGORIA WĘGORZEWO 64 93-32
2 Pogoń Ryn 57  
3 Pomorzanka Sejny 57  
4 STP Suwałki 53  
5 MKS Mikołajki 51  
6 Orzeł Stare Juchy 45  
7 Olimpia Miłki 33  
8 Druglin Różyńsk 29  
9 Mazur Wydminy 27  
10 Unia Woźnice 26  
11 Pogoń Banie Mazurskie 22  
12 KS Prostki 22  
13 Polonia Raczki 18  
14 Bełdan Wygryny 7  


SEZON 1996/1997 - suwalska klasa okręgowa:
 
1 Sparta Augustów 52  
2 Rominta Gołdap 49  
3 Pomorzanka Sejny 36  
4 Pogoń Ryn 33  
5 Mazur Pisz 32  
6 Czarni Olecko 32  
7 STP Suwałki 29  
8 Mamry Giżycko 27  
9 Kłobuk Mikołajki 26  
10 VĘGORIA WĘGORZEWO 24 42-39
11 Orkan Drygały 19  
12 MKS Orzysz 11  


SEZON 1997/1998 - suwalska klasa okręgowa:
 
1 STP Adidas Suwałki 60    
2 Mazur Pisz 57    
3 Rominta Gołdap 50    
4 Czarni Olecko 48    
5 VĘGORIA WĘGORZEWO 46 65-50  
6 Orkan Drygały 41    
7 Pomorzanka Sejny 40    
8 Mamry Giżycko 36    
9 Polonez Nowa Wieś Ełcka 36   fuzja z Płomienem Ełk
10 Nida Ruciane - Nida 29    
11 Pogoń Ryn 25    
12 Mazur Wydminy 19    
13 Kłobuk Mikołajki 18    
14 Orzeł Stare Juchy 16    


SEZON 1998/1999 - suwalska klasa okręgowa:
 
1 Mamry Giżycko 26 55 77-31  
2 Mazur Ełk 26 54 68-26  
3 Mazur Pisz 26 53 66-31  
4 Rominta Gołdap 26 52 46-29  
5 VĘGORIA WĘGORZEWO 26 48 78-37  
6 Płomień Ełk 26 45 54-38  
7 Pogoń Ryn 26 36 46-67  
8 Pomorzanka Sejny 26 31 42-44  
9 Polonia Raczki 26 30 60-65  
10 Druglin Różyńsk 26 29 35-33  
11 Czarni Olecko 26 29 46-50  
12 Nida Ruciane- Nida 26 22 26-57  
13 Orkan Drygały 26 22 27-66 wycofał się z rozgrywek
14 Kormoran Bystry 26 7 16-113  




SEZON 1999/2000 - suwalska klasa okręgowa:
 
1 Mazur Ełk 28 66  
2 Płomień Ełk 28 61  
3 Rominta Gołdap 28 55  
4 Znicz/Orkan Biała Piska 28 47  
5 Mazur Pisz 28 46  
6 Pomorzanka Sejny 28 46  
7 Czarni Olecko 28 43  
8 Druglin Różyńsk 28 43  
9 Polonia Raczki 28 36  
10 MKS Orzysz 28 35  
11 Rospuda Filipów 28 30  
12 VĘGORIA WĘGORZEWO 28 28 38-68
13 Nida Ruciane-Nida 28 24  
14 Pogoń Ryn 28 21  
15 Mazur Wydminy 28 12  

Kormoran Bystry wycofał się z rozgrywek.


SEZON 2000/2001 - warmińsko - mazurska klasa okręgowa grupa III (Ełk) :

 
1 Orlęta Rema Reszel 22 50 75-18
2 Mazur Pisz 22 48 59-28
3 Jurand Barciany 22 40 60-35
4 Rominta Gołdap 22 38 39-28
5 Czarni Olecko 22 36 38-34
6 Pogoń Ryn 22 32 44-34
7 VĘGORIA WĘGORZEWO 22 32 50-36
8 Olimpia Miłki 22 30 39-30
9 Druglin Różyńsk 22 24 25-45
10 Mazur Wydminy 22 22 33-52
11 MKS Orzysz 22 18 28-50
12 Nida Ruciane - Nida 22 3 13-111


SEZON 2001/2002 - warmińsko - mazurska klasa okręgowa grupa I (Olsztyn/Ełk):
 
1 Mazur Ełk 30 68 82-42
2 Tęcza Biskupiec 30 64 89-39
3 MKS Szczytno 30 58 61-28
4 Granica Bezledy 30 51 78-55
5 Jurand Barciany 30 50 59-51
6 Łyna Sępopol 30 49 56-40
7 MKS Korsze 30 48 58-46
8 Pisa Barczewo 30 47 46-36
9 Mamry Giżycko 30 41 46-50
10 Olimpia Miłki 30 34 33-42
11 Cresovia Górowo Iławeckie 30 33 49-71
12 Błękitni Pasym 30 32 54-66
13 Rominta Gołdap 30 30 51-68
14 Pogoń Ryn 30 30 43-95
15 VĘGORIA WĘGORZEWO 30 25 31-66
16 Czarni Olecko 30 22 36-77

Baraż o miejsce w okręgówce:

Ewingi Zalewo- VĘGORIA WĘGORZEWO 1:0


SEZON 2002/2003 - warmińsko - mazurska A klasa grupa I (Ełk) :


 
1 Płomień Ełk (B) 22 55 68-12
2 VĘGORIA WEGORZEWO (S) 22 49 61-28
3 Czarni Olecko 22 34 59-40
4 GKS Dźwierzuty 22 30 43-44
5 Strażak Olszyny 22 29 42-48
6 Start Kozłowo 22 27 45-47
7 Unia Woźnice 22 27 46-57
8 Darz Bór Dobry Lasek 22 23 32-44
9 MLKS Orzysz 22 20 31-41
10 Salęt Boże 22 18 25-39
11 Druglin Różyńsk 22 17 31-56
12 Mazur Wydminy 22 15 32-58


SEZON 2003/2004 - warmińsko - mazurska A klasa grupa I (Ełk) :
 
1 Czarni Olecko 18 50 73-17
2 VĘGORIA WĘGORZEWO 18 44 60-24
3 Start Kozłowo 18 30 37-30
4 MLKS Orzysz 18 21 38-38
5 Darz Bór Dobry Lasek 18 21 21-39
6 Reduta Bisztynek (S) 18 20 29-29
7 Salęt Boże 18 17 23-25
8 Orzeł Stare Juchy 18 17 24-39
9 Mazur Wydminy 18 17 23-44
10 Unia Woźnice 18 10 16-59


SEZON 2004/2005 - warmińsko - mazurska klasa A gr. 1:
 
1 VĘGORIA WĘGORZEWO 22 56 80-22  
2 Pojezierze Prostki (B) 22 50 80-35  
3 Pogoń Ryn (S) 22 34 41-38  
4 Start Kozłowo 22 32 35-49  
5 Salęt Boże 22 31 40-30  
6 Orzeł Stare Juchy 22 30 43-37  
7 GKS Dźwierzuty 22 29 43-39  
8 Darz Bór Piecki 22 23 30-42 likwidacja drużyny
9 Mazur Wydminy 22 21 25-54  
10 MLKS Orzysz 22 20 26-45  
11 Victoria Baranowo (B) 22 18 49-63  
12 Pogoń Banie Mazurskie (B) 22 18 33-78  


SEZON 2005/2006 - warmińsko - mazurska klasa okręgowa gr. 1:
 
1 MKS Szczytno 71  
2 Mamry Giżycko 69  
3 Pisa Barczewo 67  
4 Czarni Olecko 55  
5 MKS Korsze (S) 49  
6 VĘGORIA WĘGORZEWO (B) 47 65-45
7 Tęcza Biskupiec (S) 42  
8 Polonia Lidzbark Warmiński 41  
9 Cresovia Górowo Iławeckie 35  
10 Warmia Olsztyn 34  
11 Mazur Pisz 33  
12 Łyna Sępopol 31  
13 Granica Bezledy 30  
14 Jurand Barciany 30  
15 GLKS Jonkowo (B) 25  
16 Błękitni Pasym 14  

STRZELCY:
29 - Mariusz Machniak, Kamil Dębek (MKS Szczytno);
.........................................................
7 - Daniel Kowalczyk, Stanisław Klein;
5 - Daniel Chadryś, Robert Gładczyński;



SEZON 2006/2007 - warmińsko - mazurska klasa okręgowa gr. 1 :
 
1 Czarni Olecko 77    
2 VĘGORIA WĘGORZEWO 64 85-43 awans po barażach
3 Pisa Barczewo 62    
4 Victoria Bartoszyce (S) 52    
5 Orlęta Reszel (S) 50    
6 MKS Korsze 48    
7 Warmia Olsztyn 48    
8 Mazur Ełk (S) 41    
9 Polonia Lidzbark Warmiński 39    
10 Mazur Pisz 36    
11 Łyna Sępopol 35    
12 Leśnik Nowe Ramuki (B) 33    
13 Granica Bezledy 32    
14 Tęcza Biskupiec 32    
15 Olimpia Miłki (B) 23    
16 Cresovia Górowo Iławeckie 14    


SEZON 2007/2008  - warmińsko - mazurska IV liga:  
 
1 Jeziorak Iława 72 71-16 baraż o nową II ligę, wygrany
2 Huragan Morąg 71 86-23 nowa III liga
3 Start Działdowo 58 54-27
4 Mrągovia Mrągowo 58 57-25
5 VĘGORIA WĘGORZEWO (B) 55 52-29
6 Concordia Elbląg (B) 51 52-39
7 Czarni Olecko (B) 51 63-44
8 Zatoka Braniewo 48 51-49 baraż o nową III ligę, przegrany
9 Płomień Ełk 42 44-38 nowa IV liga
10 Sokół Ostróda 40 44-38
11  Polonia Pasłęk 31 34-54
12 Zamek Kurzętnik 28 28-52
13 Mamry Giżycko 27 30-55
14 Granica Kętrzyn 24 33-73
15 Motor Lubawa 18 29-71
16 MKS Szczytno 4 13-108


VĘGORIA II:

SEZON 2007/2008 - warmińsko - mazurska B klasa gr. 1:

 
 
1 MLKS Czarni II Justyna Wieliczki (D) 61  95-25 awans
2 Hetman Baranowo 53  67-26 awans po turnieju barażowym
3 GLZS Srokowo 42  68-48  
4 VĘGORIA II WĘGORZEWO (D) 35  59-46  
5 Fala Warpuny 31  62-75  
6 KS Łabędnik 28  48-51  
7 MLKS Orzysz 28  40-50  
8 Sokół Garbno 25  46-46  
9 Tytan Łankiejmy 24  44-65  
10 Orkan Sątopy Samulewo 22  42-48  
11 GCKiS Kowale Oleckie 21  35-65  
12 Unia Woźnice 7 11-73  


SEZON 2008/2009 - warmińsko - mazurska B klasa gr. 1:
 
1 Śniardwy Orzysz 38
2 Viktoria Straduny (D) 36
3 Orzeł Stare Juchy (S) 28
4 GCKiS Kowale Oleckie 25
5 Vęgoria II Węgorzewo 18
6 GLZS Srokowo 18
7 Tytan Łankiejmy 16
8 Sokół Garbno 14
9 KS Łabędnik 13
10 Fala Warpuny -


Fala Warpuny wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Mazur Wydminy 1:3 Vęgoria Węgorzewo
Pisa Barczewo 3:1 Victoria Bartoszyce
Cresovia Górowo Iławeckie 1:4 Wilczek Wilkowo
Polonia Lidzbark Warmiński 2:1 Łyna Sępopol
Orlęta Reszel 5:1 SKS Szczytno
LKS Róznowo 2:3 DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark 4:0 Błękitni Pasym
Pojezierze Prostki 0:3 Śniardwy Orzysz

Reklama

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

status Gadu-Gadu

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Mazur WydminyVęgoria Węgorzewo
Mazur Wydminy 1:3 Vęgoria Węgorzewo
2018-11-24, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.